Salon Kiralama

Devam eden pandemi süreci ve korona virüs (Covid-19) salgınını önlemeye yönelik alınan tedbirler kapsamında, her iki yerleşkemizde Spor Tesisleri Müdürlüğümüzce yürütülen tüm faaliyetler daha sonra ilan edilecek bir tarihe kadar durdurulmuş olup, tesislerimiz kapalıdır.

Hafta İçi (1 Saat)

Parke ve sentetik zeminli iki farklı yüzeye sahip Spor Salonlarımız, öğrencilerimizin çalışmalarının bitiminde herkesin sportif oyun grupları oluşturup maç yapabilecekleri kiralama saatleriyle (19.00 – 20.00 / 20.00 – 21.00 arası olmak üzere) yetişkinlere (18 yaş +) hizmet vermektedir. Grubun içinden seçtiği bir kişi, Spor Tesisleri ile iletişim kurabilmek amacıyla “Grup Sorumlusu” olarak *ilgili formla kaydını yaptırır.

(*) Salon kiralama formu için tıklayınız.

 

Hafta Sonu (5 Saat)

Spor Salonlarımız, 270 kişilik seyirci kapasiteli tribünüyle seyir imkanını da sunabilen, Voleybol, Basketbol, Hentbol, Masa Tenisi ve diğer spor branşlarına uygun profesyonel kurgusuyla, *hafta sonlarında (16.00 – 21.00 arası) uzun soluklu her türlü sportif organizasyona ev sahipliği yapabilecek altyapıya sahiptir.

(*) Hafta Sonu Spor Salonu Kiralama, özel sözleşmeye tabidir. Ancak geçmişte organizasyon yapan ve kurallara riayet gösteren kurumlar ile hafta içi kullanılan form (FRM. SALON KİRALAMA) üzerinden anlaşma yapılabilmektedir.