Üyelikler

Devam eden pandemi süreci ve korona virüs (Covid-19) salgınını önlemeye yönelik alınan tedbirler kapsamında, her iki yerleşkemizde Spor Tesisleri Müdürlüğümüzce yürütülen tüm faaliyetler daha sonra ilan edilecek bir tarihe kadar durdurulmuş olup, tesislerimiz kapalıdır.

Kapalı Yüzme Havuzu

Kulvarlı yapısı disiplinli bir şekilde yüzmeyi gerektiren, soyunma odası ve dolaplarıyla rahat bir ortamda tüm hafta boyunca planlanmış saatler dahilinde sizlere hizmet vermektedir. Yarı Olimpik ve Eğitim Havuzu olmak üzere iki ayrı özellikteki havuzlarımızı hafta içi ve hafta sonunda belirli saat aralıklarında kullanabilirsiniz. Havuzlarımızın dezenfeksiyonu Tuz-Klor Jeneratörü ile yapılmakta olup; tatlı su içeriği kaya tuzu ile tuzlandırılmıştır. Tuz-Klor Jeneratörü, bir Ekolojik Havuz Dezenfeksiyon Sistemidir.

Kullanım Saatleri
Hafta İçi:                     08.00 – 10.00 / 13.00 – 15.00 / 18.00 – 21.00 arası
Hafta Sonu:                 15.00 – 20.00 arası

Gerekli Malzemeler
Havlu, terlik, mayo, bone, gözlük.

 

Fitness Center

Levent Spor Tesisleri içerisinde iki ayrı bölümden oluşan Fitness Center, en son teknolojik yeniliklerle donatılmış, bilimsel programlar ışığı altında en uygun fiziksel forma girmenizi sağlamak amacıyla hizmet vermektedir. Alanında uzman eğitmen nezaretinde, fiziksel içeriğiniz Bio Empedans Testi ile görüntülenir. Fiziksel kapasiteniz ve sınırlarınız doğrultusunda size en uygun program içeriğiyle, sağlıklı bir birey olmanız için son teknolojiye sahip ekipmanlar eşliğinde spor yapma imkanı sunar. İki kattan oluşan salonumuz iklimlendirme sistemi sayesinde yaz-kış ferah spor yapma imkanı sunar. Her katta terinizi silmek için kağıt havlu ve susuzluğunuzu gidermek için su sebili mevcuttur.

Kullanım Saatleri
Hafta İçi:                     09.00 – 21.00 arası
Hafta Sonu:                  09.00 – 20.00 arası

Gerekli Malzemeler
Spor ayakkabı, spor çorabı, şort/tayt, tişört/atlet, isteğe bağlı eşofman takım, havlu, terlik.

 

Kapalı Yüzme Havuzu ve Fitness Center

Bu üyelik kategorisi her iki alanı kullanmak isteyen kişiler için oluşturulmuştur. Bu üyelik içeriği her iki alanda da üyeliğiniz süresince istediğiniz kadar kullanım yapma imkanı sunmaktadır. Alan oluşumları ve teknik ekipmanları görüntülemek için “Tesisler” linkine tıklayabilirsiniz.

Havuz Kullanım Saatleri
Hafta İçi:                     08.00 – 10.00 / 13.00 – 15.00 / 18.00 – 21.00 arası
Hafta Sonu:                 15.00 – 20.00 arası

Fitness Center Kullanım Saatleri
Hafta İçi:                     09.00 – 21.00 arası
Hafta Sonu:                 09.00 – 20.00 arası

Gerekli Malzemeler
Havuz için; havlu, terlik, mayo, bone, gözlük.
Fitness Center için; spor ayakkabı, spor çorabı, şort/tayt, tişört/atlet, isteğe bağlı eşofman takım, havlu, terlik.

Broşür için tıklayınız.