Levent Tesisleri Spor Okulumuzun I. Dönemi

Yaygın Eğitim Programları çerçevesinde düzenlemiş olduğumuz Levent Yerleşkesi – Spor Okulu’nun I. Dönemi; 7 Ekim 2023 – 31 Aralık 2023 tarihleri arasını kapsayacaktır.

Cumartesi ve Pazar günleri yapılacak etkinliklerimizin başvuruları online olarak alınacaktır.

BAŞVURU LİNKİ (2023-2024 / 1. DÖNEM)

Başvurunuzu 13 Eylül 2023 Çarşamba günü saat 10.00 itibarıyla aktif hale gelecek aşağıda yer alan linke tıklayarak yapabilirsiniz.

Kontenjanlar sınırlı olduğundan başvurunuzu gecikmeden yapmanızı önemle hatırlatırız.

Yedi ayrı branşta eğitim verecek olan spor okullarımızla ilgili ayrıntılı bilgiler ekte bulunan broşürümüzde yer almaktadır.

– Yüzme
– Basketbol
– Voleybol
– Temel Jimnastik
– Hentbol
– Masa Tenisi
– Tenis

Broşür indirmek için tıklayınız.

Başvurular toplandıktan sonra online başvuru sırasında belirtilen e-posta adresine; ilan edilen kontenjanlar dahilinde ve başvuru sırası dikkate alınarak “Kayıt Randevu E-Postası” gönderilecektir. Bu nedenle başvuru formunda belirttiğiniz e-posta adresinizin doğruluğundan emin olunuz.

Randevu e-postasında belirtilen tarih ve saat aralığında Spor Tesisleri’ne gelerek kayıt formunuzu imzalamanız ve ödeme işleminizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Kontenjanların sınırlı olması sebebiyle randevusu olmayan velilerimizden gelen kayıt talepleri, herhangi bir mağduriyet oluşturmaması adına dikkate alınmayacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.