Tepeören Tesisleri Spor Okulumuzun II. Dönemi

Yaygın Eğitim Programları çerçevesinde düzenlemiş olduğumuz Tepeören – Spor Okulu’nun II. Dönemi; 2 Mart 2024 – 26 Mayıs 2024 tarihleri arasını kapsayacaktır.

Cumartesi ve Pazar günleri yapılacak etkinliklerimizin başvuruları online olarak alınacaktır.

Başvurunuzu 7 Şubat 2024 Çarşamba günü saat 10.00 itibarıyla aktif hale gelecek aşağıda yer alan linke tıklayarak yapabilirsiniz.

BAŞVURU LİNKİ (2023-2024 / 2. DÖNEM)

Kontenjanlar sınırlı olduğundan başvurunuzu gecikmeden yapmanızı önemle hatırlatırız.

Başvurular alındıktan sonra (birkaç gün içerisinde) online başvuru sırasında belirtilen e-posta adresine; ilan edilen kontenjanlar dahilinde ve başvuru sıralaması dikkate alınarak “Kayıt Randevu E-Postası” gönderilecektir. Bu nedenle başvuru formunda belirttiğiniz e-posta adresinizin doğruluğundan emin olunuz.

Randevu e-postasında belirtilen tarih ve saat aralığında Spor Tesisleri’ne gelerek kayıt formunuzu imzalamanız ve ödeme işleminizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Kontenjanların sınırlı olması sebebiyle randevusu olmayan velilerimizden gelen kayıt talepleri, herhangi bir mağduriyet oluşturmaması adına dikkate alınmayacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Beş ayrı branşta eğitim verecek olan spor okullarımızla ilgili ayrıntılı bilgiler Tepeören Spor Okulu broşürümüzde yer almaktadır.

– Yüzme
– Basketbol
– Temel Jimnastik
– Masa Tenisi
– Tenis

Broşür indirmek için tıklayınız.